ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Learn2Change
Learn2Change

Akce a workshopy

Systemický Institut pro Vás pořádá výukové programy a výcviky, ve kterých si své dovednosti můžete dále rozšířit intenzivnější formou. Zde naleznete seznam aktuálních.

 

Já a vnitřní svoboda

Cyklus dnů rozvoje, postavený na objednávkách účastníků z jakékoli oblasti, od zdravotních obtíží přes vztahové problémy až k budování vlastního podnikání. Práce na sobě v podporujícím kruhu je hodně intenzívní a účinná. Velmi dbáme na bezpečné prostředí a naprostý respekt ke každému. Pracujeme zejména pomocí rodinných konstelací. Program je také dobrý jako další rozvoj pro kouče.

 

Systémové myšlení pro manažery

Tento program je určen pro přemýšlivé – nabízí prostor a široké podnětové pole pro vlastní změnu. Není určen pro ty, kdo hledají hotové návody, nicméně je veden na praktických příkladech a projektech. Je zcela jedinečný a jeho přínos přesahuje oblast řízení podniků, týmů a lidí; výsledky budete moci využít i v běžném životě, při budování vztahů a v komunikaci. Je vhodný i jako rozlišující vzdělání pro kouče.

 

Výcvik koučování I. - European Quality Award - Practitioner level

Tradiční a oblíbený, mezinárodně akreditovaný program vyššího stupně pro všechny, kdo se chtějí naučit koučovat.

 

Výcvik koučování II. - Na cestě k vyšší integritě člověka - kouče

Kouzlo a úspěch koučování však spočívá především v osobnosti kouče. Tento výcvik je vysoce zážitkový, účastníci při něm mohou sledovat práci zkušených profesionálních koučů a hojně praktikovat.